KLUB

Bowling Rodło jest klubem, który narodził się w 2000 roku. Na samym początku koncepcja była taka: kręgle, kule, tory bowlingowe, ale również dyskotekowy parkiet i restauracja. Po trwających bardzo długi czas poszukiwaniach do odpowiedniego zlokalizowania tegoż przedsięwzięcia znaleziono idealne miejsce – nie dość, że w centrum Piły, to jeszcze w podziemiach znanego i cieszącego się wysoką renomą Hotelu Gromada.

Na samym początku lokal wymagał remontu i odpowiedniego wystroju, który stworzyłby klimat sprzyjający doskonałej zabawie. Najistotniejszym elementem było zainstalowanie torów bowlingowych. Efekt jest wysoce zadawalający. Rozplanowanie i wygląd lokalu sprzyjają komfortowemu samopoczuciu i odprężeniu naszych gości. Termin otwarcia słynnego już w Pile i regionie Bowlingu wyznaczono na 19 sierpnia 2000 roku. Dotrzymanie terminu możliwe było dzięki sumiennej pracy wielu ludzi.

Gościnna premiera odbyła się na dwa dni przed oficjalnym otwarciem. Uczestniczyli w niej dziennikarze reprezentujący regionalne media, którzy jako jedni z pierwszych próbowali swych sił w bowlingu sportowym. Nazajutrz obiekt gościł lokalnych polityków i businessmanów, a także ludzi, bez których powstanie tego miejsca nie byłoby możliwe.

Potem już wszystko ruszyło – przyszli ludzie pragnący się pobawić na parkiecie przy doskonałej muzyce. Pilanie znaleźli alternatywę w spędzaniu wolnego czasu pod postacią Klubu Bowling Rodło. Nie dość, że mogą świetnie bawić się strącając bowlingowe piny za dnia, to noc przynosi im niesamowite doznania podczas różnego rodzaju imprezy.

Od początku istnienia Bowling Rodło funkcjonowała tylko jedna sala taneczna, która oferowała gościom lokalu różnego rodzaju doznania akustyczne. W związku z rosnącą liczbą osób bawiacych się w klubie, zapadła decyzja o przygotowaniu drugiej sali tanecznej z kolejnymi lożami i doskonale zaopatrzonym barem. Otwarcie nowej sali stało się faktem w sobotę 29 listopada 2003 roku. Od tamtej pory goście pilskiego Bowlingu korzystają z dwóch sal.

Na przełomie marca i kwietnia 2011 roku Bowling Rodło zyskał nowoczesne wnętrza, dzięki którym może śmiało konkurować z wiodącymi europejskimi klubami. Aranżacja na najwyższym światowym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych systemów oświetleniowych i wygodnych, skórzanych boxów wraz z VIPROOM’em sprawia, że klub może cały czas zaskakiwać.

W dniu dzisiejszym Bowling Rodło jest najbardziej renomowaną dyskoteką w Pile, klubem o którym mówi się w całej Polsce. Jesteśmy dumni z tego, iż posiadamy najwyższej klasy nagłośnienie i sprzęt oświetleniowy. W naszym lokalu znajdują się 2 sale taneczne z niezależnymi konsolami DJ’skimi, w których znajduje się razem 17 boksów i VIPROOM, który zapewnia wygodne siedzenie i odrobinę intymności dla naszych gości. Nasi barmani są profesjonalnie przygotowani do przyrządzania najbardziej wymyślnych drinków. O bezpieczeństwo w lokalu dba specjalnie dobrana ochrona, dzięki której nasi goście mogą poczuć się naprawdę komfortowo.

O wyśmienitą zabawę przez 5 dni w tygodniu dba 8 prezenterów dyskotekowych. Każdy z nich ma swój specyficzny styl muzyczny, co powoduje, iż w Bowlingu każda impreza jest inna. DJ-je posiadają zdolności, które sprawiają że bawiący się goście wpadają w taneczny trans i rzadko kiedy schodzą z parkietu. DJ’je grają przeróżne gatunki muzyczne, od muzyki lat 70-tych, 80-tych i 90-tych, poprzez największe hity list przebojów i czarne brzmienia amerykańskiego hip-hopu, po specyficzną muzykę house.

Wszystko to specjalnie dla naszych gości, aby w Bowling Rodło czuli się dobrze i bezpiecznie.

Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś Bowling Rodło, nie zwlekaj! Przyjdź i poczuj się jak w swoim drugim domu!

Na skróty

Moje konto