Wrzesień 2015

Wrzesień w Bowling Rodło będzie miesiącem nowych brzmień!
W sobotę 12 września ekipa Ibize mi grajcie Tv, czyli Greedy Man, Neneski & Funkside, Fingerone przeniesie Was w świat rodem z Balearów – będzie mocno, będzie tanecznie i przede wszystkim Klubowo. Najnowsze i najlepsze brzmienia rodem z DC10, Mambo, Space, Privilage czy Klubu Amnesia Ibiza zagoszczą na małej sali.

Kolejna sobota września, to soczyste, świeżutkie niczym dopiero co zerwane z drzewa pomarańcze, brzmienia serwowane przez Erika i Norbi’ego, przy których nasi Klubowicze bawią się do ostatniej kropli. Fresh Sound – 19 września – startujemy od 21:00

Dla miłośników czarnych rytmów z lekką domieszką trapu DJ Krane – rezydent letnich imprez Wyzwanie Smaku Pepsi na wybrzeżu – przygotował swoje najlepsze, najsmaczniejsze bity. DJ Krane Beatz – w piątek 25 września.

Ostatnia sobota września upłynie nam pod znakiem szalonego Gregorego. Tej nocy Boski DJ Gregory zadba, żeby „to nie była typowa sobota”.

Wrzesień w Bowlingu zapowiada się na prawdę mocno, także mamy nadzieję, że nasze imprezowe propozycje przypadną Wam do gustu i spotkamy się w miejscu, gdzie życie toczy się od imprezy do imprezy!

Na skróty

Moje konto