Styczeń 2016

Nowy, 2016 Rok zbliża się do nas bardzo wielkimi krokami. Każdy z nas chce wprowadzić w swoim życiu pewne zmiany, które sprawią, że będzie lepiej. My również nie chcemy pozostawać w tyle, dlatego z rozpoczęciem Nowego Roku wprowadzamy również kilka zmian, które mamy nadzieję przypadną Wam do gustu. Będziemy je wprowadzać stopniowo, w bardzo dużym stopniu sugerując się Waszymi sugestiami dotyczącymi zarówno imprez, jak i działania samego Klubu.

Pierwszą zmianą, która mamy nadzieję przypadnie Wam do gustu, jest zmiana zasad wstępu do Bowling Rodło w piątkowe i sobotnie imprezy. Do godziny 22:00 wszyscy wejdą do Klubu za darmo, po godzinie 22:00 cena biletu wstępu będzie wynosiła 10 złotych, przy czym w piątki, w ramach tej ceny otrzymacie 0,5l zimnego Żywca, a w sobotę Welcome Drink’a. Wiek wstępu na imprezy pozostaje bez zmian, tj. w piątki zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat, w soboty zapraszamy osoby w wieku 21+.

Resztę zmian będziemy wprowadzać sukcesywnie, a tymczasem prezentujemy Wam styczniowy rozkład imprezowy:

1 stycznia na powitanie Nowego Roku zapraszamy Was na Sylwestrowy After, podczas którego będziecie mieli okazję do 'poprawienia’ imprezy Sylwestrowej. Tego dnia lokal będzie czynny od godziny 19:00, a o muzyczne podsumowanie mijającego roku zadba DVJ DEE. Wstęp na imprezę jest wolny.

We wtorek, 5 stycznia, będziemy po raz kolejny grali w rytmie muzyki skocznej i tanecznej rodzimego gatunku. Disco Polo Najt, to propozycja dla wszystkich koneserów gatunku muzyki lekkiej i przyjemnej.

Druga sobota stycznia, to Gregory Golden Night – impreza, podczas której DJ Gregory z każdego wyciągnie maksymalnie dużą ilość pozytywnej energii!

W piątek 15 stycznia rozpoczynamy ferie zimowe! DJ Krane Beatz to propozycja dla wszystkich miłośników 'czarnych brzmień’ połączonych z trapami i solidną dawką klasyki amerykańskiego hip-hopu.

Sobota 16 stycznia to noworoczna edycja imprezy Fresh Sound – podczas której DJ Erik i DJ Norbi zabiorą Was w orzeźwiającą muzyczną wycieczkę po europejskich Klubach.

Ostatnia sobota miesiąca to specjalna, urodzinowa edycja Ibize mi grajcie Tv, podczas której będziemy świętować kolejne 'osiemnaste’ urodziny Funkside’a. Tego wieczoru usłyszycie Flected, Greedy Man’a i Fingerone. Będzie bardzo ibizowo, bardzo klubowo, bardzo bowlingowo…

Przypominamy też, że wszystkie imprezy startują od godziny 21:00