Marzec 2016

W marcu przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji imprezowych, mamy nadzieję, że będziecie się bawić razem z nami.

W najbliższy piątek, 4 marca, przygotowaliśmy pierwszą z dwóch niespodzianek z okazji Dnia Kobiet. Tego wyjątkowego wieczoru wraz z tancerzami z grupy Army Of Lovers – Erotic Dance Group. Tancerze Andy, Richard i Pablo rozgrzeją wszystkie Panie do czerwoności. Obiecujemy, że muzycznie też będzie inaczej! Specjalnie o to zadbają rezydenci Bowlingu Sprytny Jim i DVJ DEE. Tego wieczoru, wszystkie Panie do godziny 23:00 wchodzą za Free!

Sobota 5 marca, to kontynuacja piątkowego szaleństwa imprezowego, tym razem pod znakiem Ladies Night by DJ Gregory. Nie zabraknie dobrej muzyki i świetnej atmosfery. Startujemy od godziny 21:00

12 marca będziemy Sprytny Jim obchodzi swoje kolejne 18 urodziny, z których 15 lat spędził już za konsolą w Bowling Rodło. Tego dnia będziemy śpiewać sto lat od godziny 21:00. Na drugiej sali możecie spodziewać się niespodziewanego, bo Erik i Norbi będą serwować najświeższe ze świeżych dźwięki podczas Fresh Sound.

Kolejny piątek, 18 marca, to DJ Gregory i mistrz ciętej riposty – DJ Maxx. Chłopaki obiecali, że to będzie melanż ostateczny. Także z której strony by na ten balet nie spojrzeć, zapewniamy, że jak zawsze będzie godnie.

Sobota 19 marca, to kolejna wycieczka na białą wyspę. Tego wieczoru Ibize mi grajcie Tv przygotuje dla Was wielkanocne klimaty, będzie dużo dobrej muzyki z jajem.

Tego wieczoru, wyjątkowo startujemy o 20:57, żebyście przez kilka minut dłużej mogli się nacieszyć tak doskonałą muzyką

W Wielki Piątek i Wielką Sobotę, nie gramy.

Niedziela wielkanocna, to tradycyjne Happy Easter Party, tej świątecznej nocy o obniżenie poziomu Waszego cholesterolu zadbają Sprytny Jim i DVJ DEE. Informujemy jednocześnie, że na niedzielną imprezę zapraszamy wszystkie osoby w wieku 21+

poLany Poniedziałek z Gregorym, to nasza propozycja dla wszystkich miłośników żarcików Karola z Familiady i memów z Aleksandrem. Ten poniedziałek zdecydowanie będzie z jajem! I to nie z jednym! Poza Gregorym, o najlepsze doznania muzyczne, dla nieco starszej młodzieży zadba Belgram – Krzysztof Belak.

To jak, bawimy się wspólnie w marcu?
No dajcie lajka, że się bawimy!

Na skróty

Moje konto