Październik 2016

Kochani! Przedstawiamy Wam rozkład imprez na zbliżający się październik.
W piątek 7 października kolejna impreza Weekend Starter, podczas której na 'małej’ sali czarne rytmy będzie miksował dla Was DJ Krane, na dużej sali z klipów video zagra DVJ DEE. Wstęp, jak w każdy piątek, do godziny 22:00 free, potem 10 zł (w tym zimny Żywiec 0,5l) – Impreza 18+
Sobota 8 października upłynie nam pod znakiem promocji Jack Daniel’s Tennessee Honey, tego wieczoru wyjątkowo atrakcyjne hostessy zadbają o to, żeby Bowling Rodło był miodem płynącą krainą ;) Muzycznie możecie liczyć na to, że Sprytny Jim i DVJ DEE dadzą z siebie 100%! Wstęp, jak co sobotę, do godziny 22:00 free, potem 10 zł (w tym welcome drink) – impreza 21+
21 października, to kolejny piątek pod znakiem czarnej muzy! Tym razem gościem specjalnym Dj’a Krane’a będzie wywodzący się z Poznania DJ Biskup (SQ, Blue Note, Czekolada Poznań). Na dużej sali potężną dawkę świeżej muzyki klubowej zaaplikuje Gregory.
W sobotę 22 października kolejna, tym razem jesienna edycja imprezy Fresh Sound. I Am Erik & Norbi zadbają by było świeżo i nieco mocniej niż zazwyczaj. Na dużej sali – DVJ DEE i największe hity z list przebojów!
Ostatni piątek października to przedbiegi przed imprezą z okazji Halloween. Tego wieczoru będzie i klubowo (Gregory), nie zabraknie również muzyki Disco Polo którą skrzętnie wyselekcjonuje Belgram – Krzysztof Belak.
Kulminacją października będzie tradycyjne, coroczne, Halloween Party w Bowling Rodło z naszym konkursem na najlepsze przebranie. W tym roku całkowita pula nagród wyniesie 1500 złotych, także jest o co walczyć ;)
Mamy nadzieję, że kolejny miesiąc spędzicie z Bowling Rodło – miejscem, gdzie życie toczy się od imprezy do imprezy!

Na skróty

Moje konto