Regulamin klubu

Regulamin wstępu na imprezy do Klubu Bowling Rodło i późniejszego zachowania:

Drodzy goście:

 1. Prosimy o posiadanie przy sobie dokumentów potwierdzających tożsamość (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport)
 2. W dni , w których odbywają się dyskoteki osoby NIEPEŁNOLETNIE mogą przebywać maksymalnie do godziny 21:00.
 3. Na sobotnie dyskoteki wstęp dla osób , które ukończyły 18 lat w piątki i 21lat w soboty.
 4. Osoby odurzone bądź niekulturalne nie zostaną wpuszczone do lokalu.
 5. Na terenie całego lokalu obowiązuje ZAKAZ wnoszenia własnych napojów, jedzenia oraz alkoholu. W przypadku naruszenia tego zakazu produkty będą konfiskowane, a gość zobowiązany będzie do zapłacenia kary umownej w wysokości 100,00 zł za każdy wniesiony produkt.
 6. Ze względów bezpieczeństwa zastrzegamy sobie prawo do sprawdzania torebek damskich, plecaków wszelkiego rodzaju, reklamówek i toreb.
 7. Dla zwiększenia bezpieczeństwa gości Klubu Bowling Rodło, zastrzegamy sobie prawo do kontroli osób wchodzących do lokalu wykrywaczem metalu.
 8. Panowie ubrani w krótkie spodenki, dresy lub bluzy z kapturem nie zostaną wpuszczeni do lokalu na sobotnie dyskoteki. W przypadku bluz z kapturem i czapek istnieje możliwość zostawienia ich w szatni klubu na czas pobytu w lokalu.
 9. W sytuacji kiedy gość nabrudzi w lokalu (zwymiotuje) zobowiązany jest do uiszczenia kary – opłaty w wysokości 100,00 zł
 10. Na terenie całego lokalu obowiązuje ZAKAZ palenia tytoniu oraz papierosów elektronicznych.
 11. W czasie trwania dyskotek rezerwacje stolików są płatne. Stolik należy opłacić najpóźniej w dniu rezerwacji. W przypadku braku opłaty mamy prawo zwolnić stolik po pół godzinie od godziny wskazanej na rezerwacji.
 12. Podczas dyskotek w Klubie „Bowling Rodło” wykonywane są zdjęcia dla potrzeb strony internetowej i dla social media. Goście uczestnicząc w dyskotekach, wyrażają zgodę na publikacje ich wizerunku na stronie www.bowling.pila.pl oraz na fan page’u klubu.
 13. Lokal jest objęty całodobowym monitoringiem.
 14. W „Bowling Rodło” obowiązuje zakaz agresywnego zachowania się, braku szacunku dla innych osób w lokalu, a także spania w lożach. Łamiący zakaz musza liczyć się z natychmiastowym wyproszeniem z lokalu przez ochronę lub pracowników klubu.

Obowiązuje od 01.09.2023r.

Na skróty

Moje konto