Rezydenci

DJ Krane

Swoją historie z muzyką rozpoczął od grania imprez szkolnych. Od 2006 specjalizuje się w graniu czarnych brzmień, w głównej mierze Rapu oraz R&B. Jego ulubiony styl w muzyce to Dirty South pochodzący między innymi z Atlanty, oraz Twerk lecz na jego imprezach pojawia się szeroki przekrój czarnej muzyki (Rap, R&B, Ghetto Funk, Trap, Twerk, Dubstep,a nawet Hip-House).

DJ Krane uczestniczył w wielu projektach, na których można było usłyszeć jego skrecze. Między innymi na płytach takich artystów jak: Islim, EveR, Wujas, Długi DSR, na składance Rap Duma Mixtape 2, a także nagrywał dla Ippona, Szyby i Nany czy dla Wąskiego ze składu Szara Eminencja (SZEM). Od 2010 współpracował ze składem „Szara Eminencja” grywając z nimi koncerty oraz dogrywał skrecze do utworów. Krejn nagrał też kilka mixtape’ów oraz setów, które można było usłyszeć na antenie poznańskiego radia Planeta FM w audycji Brown Sugar. Wyróżnieniem dla niego był występ w czerwcu oraz październiku 2010 we wcześniej wymienionym radiu w audycji Rap Planeta jako jeden z dziesięciu najlepszych poznańskich czarnych DJ’i. Podczas tego występu DJ Krane zagrał na żywo godzinnego seta. Swoje umiejętności także pokazał w maju 2009 oraz czerwcu 2014 na Juwenaliach w Poznaniu. Od października 2009 do końca 2012 roku był jednym z rezydentów klubu Terytorium.

DJ Gregory

Jako osiemnastolatek zadebiutował w szeregu klubach na Wybrzeżu, gdzie w krótkim czasie zdobył serca rzeszy klubowiczów, stał się jednym z najbardziej popularnych i medialnych DJ-ów w Polsce. Showman, preferujący flexy style, mistrz konsolety o nieprzewidywalnych możliwościach, człowiek o wielu twarzach z nieograniczoną liczbą pomysłów. Wylansował się na DJ serwującego niepowtarzalne tranceowo-houseowe mixy, którym zawsze towarzyszy wspaniała, światowa oprawa.

Przez kilka lat rezydował w klubie Paka w Karpicku. Dzięki współpracy z radiem RMI wystąpił na wielu evantach: RMI Explosion I i II edycji, RMI Trance Explosion oraz RMI Summer Party. Warto wspomnieć również, że był uczestnikiem Club Rotation 2002, Creamfields 2003, Akcji Lato From West To East 2003 i 2004 oraz Open Your Eyes w 2005 roku.

Jednak do największych i najbliższych sercu sukcesów zalicza niezapomniane, krajowe trasy koncertowe wraz z DJ-ami: Westbam, Blanc & Jones, ATB. oraz imprezy Sunrise Festiwal 2006, 2007, 2008, 2009. W roku 2008 otrzymał nagrodę podczas Sunset Music Awards dla największego SHOWMENA na polskiej scenie klubowej. Swoim graniem rozgrzewa, inspiruje i zachwyca nie tylko w Polsce, z powodzeniem i ogromną sympatią został przyjęty także poza granicami kraju. Jest częstym gościem brytyjskich klubów, można go spotkać i posłuchać w Manchesterze – Tangled Club i Boulevard Club Carnival.

Krzysztof Belak

DJ/wodzirej i Showman jednocześnie. Jeden z najbardziej znanych prezenterów w okolicy. Ponad 30 letnie doświadczenie muzyczne gwarantuje udaną i niezapomnianą imprezę.

Sprytny Jim

Ciągły poszukiwacz nowych i jeszcze bardziej odlotowych hitów. Jego trafny dobór muzyki jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klubowiczów.

DVJ Dee

Innowacyjne połączenie DJ’a z VJ’em. DVJ Dee zajmuje się jednoczesnym miksowaniem zarówno muzyki, jak i obrazu tworząc „na żywo” unikatowe Audio-Wizualne Show będące ucztą zarówno dla oczu jak i uszu klubowiczów Bowling Rodło.

Na skróty

Moje konto