Luty 2016

Na ten miesiąc przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji, które powinny przypaść Wam do gustu.

W najbliższy czwartek Belgram – Krzysztof Belak zaprasza na wyjątkową TłustoCzwartkową edycję Classic Disco. Tego dnia będziecie mogli potańczyć przy najtłustszych przebojach ostatnich 5 dekad.

Sobota 6 lutego to kolejne spotkanie ze świeżymi, soczystymi, orzeźwiającymi rytmami serwowanymi przez Erika i Norbiego. Tej nocy obowiązkowo musicie odwiedzić naszą 'małą’ salę i zapiąć pasy, bo Erik i Norbi zapowiedzieli, że ta edycja będzie bardzo wyjątkowa.

We wtorek, 9 lutego, zamykamy karnawał podczas 'Studenckiego Śledzika’ zwanego w Wielkopolsce 'Podkoziołkiem’. Sprytny Jim już szuka apetycznych muzycznych smaczków, żeby ta ostatnia noc karnawału 2016 na długo została w Waszej pamięci

W środę popielcową (10.02) Bowling Rodło będzie czynny wyjątkowo do północy. Tego dnia nie będziemy grać i tańczyć
Emotikon wink

Kolejną propozycją dla Was jest cały weekend Walentynkowy – tutaj przygotowaliśmy dla Was 3 imprezy:

Walentynkowe przedbiegi w piątek 12 lutego, to propozycja dla wszystkich Klubowiczów preferujących czyste szaleństwo w wykonaniu Gregorego i jego gości. Akurat w ten piątek z gościnnym setem wystąpią Seam i Lukas. Na drugiej sali czarne rytmy zaserwuje DJ Face

Be Mine Valentine to sobotnia propozycja dla wszystkich, nie tylko dla zakochanych. Tego wieczoru o muzykę sprzyjającą miłosnym uniesieniom zadbają Rezydenci Bowlingu – Sprytny Jim i DVJ DEE.

W niedzielę od godziny 19:00 kolejna, ostatnia impreza z okazji imienin Świętego Walentego. Walentynki Disco Polo to propozycja dla wszystkich miłośników muzyki lekkiej, tanecznej w rodzimym wydaniu. O takie doznania muzyczne zadba Belgram – Krzysztof Belak.

20 lutego DJ Gregory Golden Night. Będzie jak zawsze! Czyli dobrze i mocno z pikantną nutą chili.

Ostatnia sobota lutego to kolejna odsłona Ibizę mi grajcie Tv. Greedy Man, Flected i Fingerone, przeniosą Was na upalone słońcem plaże białej wyspy.

Przypominamy jednocześnie, że wstęp na wszystkie piątkowe i sobotnie imprezy do godziny 22:00 jest wolny.

Na skróty

Moje konto