TOM FORESTER

Boom! TOM FORESTER już 10 Września zawita w nasze skromne progi!
Od 2017 roku oficjalny rezydent renomowanego klubu Pacha Poznań. Mocno współpracujący z najlepszymi klubowymi markami w Polsce. Bardzo aktywny DJ, remixer, kompozytor i producent muzyczny. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w 2002 roku, od tego czasu przebrnął przez wiele muzycznych projektów, styli muzycznych i kolaboracji. Po długim czasie doświadczeń, ze względu na aktualnie wielką hybrydę gatunków, nazywa siebie DJ-em grającym muzykę klubową, starannie dobierając i łącząc ze sobą różne gatunki muzyki elektronicznej wzbogacając je o znane sample i wokale.
Tom Forester jest współzałożycielem znanego na scenie housowej projektu Groovefore (Tom Forester & Deeprule), którego utwory rozbrzmiewają w największych klubach na całym świecie. Jego wieloletnie doświadczenie i innowacyjne podejście do produkcji muzyki, pozwoliły bardzo szybko zagościć na stałe w czołówce sceny muzyki house. W każdy weekend robi to co kocha najbardziej – występuje dla ludzi w najlepszych polskich klubach muzycznych.
Jako DJ odwiedził największe polskie festiwale muzyczne takich jak Sunrise Festival, Sensation White, Global Gathering, I Love New Year, Revolution of Love.
Jako producent muzyczny wyprodukował remixy do takich artystów jak Duke Dumont, Martin Solveig, Kora, Alan Walker, Sigala, C-Bool, Bakermat, Bob Sinclar, Clean Bandit, Kygo, Armand van Helden, ZHU, Moby… Swoje autorskie utwory wydał na większości kontynentów naszego globu, które ukazały się w takich wytwórniach muzycznych jak Hed Kandi Records (UK), Hotfingers (Włochy), Pornostar Records (Węgry), InStereo Recordings (USA), EMI Music (Polska), Vicious Recordings (Australia). Jego produkcje i remixy na swoich playlistach miały takie gwiazdy jak DJ Tiesto czy Major Lazer. W 2016 roku założył własną wytwórnie oraz blog muzyczny Houve.
W swojej karierze muzycznej dzielił scenę z takimi gwiazdami i ikonami muzyki elektronicznej jak Paul van Dyk, David Guetta, Carl Cox, Eric Prydz, DJ Licious, Oliver Heldens, Chocolate Puma, Martin Solveig, Dimitri Vegas & Like Mike, Fedde Le Grand, Deadmau5 czy też z kultowymi Blank & Jones czy ATB. Obecnie koncentruje się nad produkcją kolejnych singli i remixów. Co tydzień można posłuchać jego live setów w najlepszych polskich klubach.

Na skróty

Moje konto