Andrzejki PIN UP BURLESQUE SHOW

Pin Up Candy – pierwsza nagistka RP!
25 Listopada specjalnie dla Was zaprezentuje swój pokaz w kieliszku!

Prekursorka burleski w Polsce, jej pokaz z 2010 roku zapoczątkował ten rodzaj sztuki w naszym kraju! Jej inspiracją jest przedwojenny kabaret, Złota Era Hollywood oraz żart sceniczny, który zamieniła w prawdziwie uwodzicielskie show! Pin Up Candy została okrzyknięta przez media Królową Polskiej Burleski. Jest zdobywczynią korony królowej klasycznej burleski na festiwalu w Moskwie oraz finalistką Mam Talent.

Pin Up Candy jest międzynarodową, utytułowaną gwiazdą burleski. Jej pokazy są znane w takich miejscach jak Paryż, Berlin, Wiedeń, Tel Aviv czy Ibiza. Na międzynarodowym festiwalu w Moskwie wygrała koronę Królowej Klasycznej Burleski.�Pin Up Candy zasiadała w jury polsatowskiego programu Śpiewajmy Razem. All Together Now, występowała w programie Ugotowani, DD TVN, Pytanie na śniadanie, Dobrenocki oraz z publikacji: Wysokie Obcasy, Maxim, Glamour, Claudia, Przekrój, Super Express czy KMag.

Pin Up Candy ma w swoim dorobku występy na małym i dużym ekranie, m.in. w takich produkcjach jak: film „Kamerdyner” reż. Filip Bajon, serial „Król” reż. P. Małaszyński, film „Pokusa” reż. Maria Sadowska, serial paradokumentalny „Polskie Żony” w Polsat Cafe.
Candy jest bohaterką serialu produkcji HBO o scenie performatywnej w Polsce pt. „Nago, Głośno, Dumnie”, który jest wyświetlany w 89 krajach. Koronowana podczas sylwestra TVN w Krakowie – jednym słowem „królowa

Muzycznie wieczór umilą Wam IANN & MALICKY
Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić!
Zadbajcie o rezerwację już dziś!
www.bowling.pila.pl

Na skróty

Moje konto