LEGIUS CLUB MIX

🎉🎳 Gotowi na kolejną Niezapomnianą Noc w BOWLU! 🎳🎉
Zapraszamy Was na imprezę, która rozgrzeje parkiet i dostarczy niezapomnianych wrażeń muzycznych! 🕺💃
🌟 LEGIUS rezydent klubu Bajka w Mielnie zagra tej nocy w BOWLU 🌟
To będzie noc, którą będziecie wspominać jeszcze długo! DJ LEGIUS, rezydent jednego z najgorętszych klubów nad Bałtykiem, przeniesie Was w świat dźwięków, które rozbudzą Wasze zmysły.
Rezydent klubu Bajka Mielno od 2010 roku. Jego sety to połączenie wybuchowych electro housów i elektronicznej muzyki tanecznej.
Legius, z muzyką od zawsze, za konsoletą od 2008 roku. Występował w klubach w całej Polsce. Na swoim koncie posiada również występ na ziemi Holenderskiej w klubie Luna. Miał okazję dzielić konsoletę z czołówką Polskiej sceny klubówej, jak i wieloma postaciami z zagranicznego świata muzycznego, m:in Cosmic gate, Tom Swoon, 4 Strings, Marc Van Linden, Remady & Manuel, DJ Hazel, Dj Matys, Hubertuse & Thomas, oraz wielu wielu innych. Od pewnego czasu, zajmuje się również produkcją muzyki, która coraz częściej możecie usłyszeć na antenie radia RMF MAXXX oraz ESKA.
🎶 Rezydenci! 🎶
Ale to nie wszystko! Nasze własne talenty muzyczne, rezydenci bowlingu – Kurcik i Sprytny Jim – również zawładną sceną, gwarantując Wam energię, która porwie Was do tańca!
🔥 Co Was Czeka?
Niesamowite Mixy od DJ LEGIUS
Muzyczne Klimaty od Kurcika i Sprytnego Jima
Zabawa do Białego Rana!
📆 Kiedy?
Sobota, 03.02.2024, Start: 21:00
📍 Gdzie?
Bowling Rodło w Pile, Aleja Piastów 15
🎫 Bilety:
25 PLN
impreza 21+
🎉 Dołącz do Nas na Noc pełną Roztańczonych Momentów! 🎉
Bowling Rodło to nie tylko kule i tory – to miejsce, gdzie łączymy światy muzyki, zabawy i niezapomnianych chwil. Czekamy na Was!

Na skróty

Moje konto